Swatch otevřel pop-up butik v centru Prahy!

Kreativní barevné hodinky značky Swatch na českém trhu téměř dekádu chyběly, postupně ale opět nabírají na síle. Důkazem toho je i nově otevřený pop-up butik v pasáži Florentinum v centru Prahy.

Nový butik nacházející se v přízemí pasáže Florentinum se zákazníkům otevřel s uvolněním vládních restrikcí ve čtvrtek 3. prosince. Design nového butiku byl navržen přímo pro Prahu a symbolizuje ho typická švýcarská červeno-bílá kombinace barev.

Hodinky Swatch jsou od svého počátku v roce 1983 symbolem kreativity, odlišnosti a ztělesněním emocí. Nepřeberné množství vzorů, barev a provedení uspokojí naprosto každého. Modely značky Swatch jsou odlišné už na první pohled a umožňují vyjádřit svou osobnost. Napomáhá tomu i dlouhodobá spolupráce s módními návrháři, designéry a dalším umělci. Z nedávné doby stojí za vypíchnutí například edice Mickey Mouse vytvořená Damienem Hirstem.

Letošním hitem se stala znovuzrozená kolekce modelů z roku 1983 s názvem „Bio-reloaded“. Design je inspirován původními historickými modely, ale konvenční materiály zde byly nahrazeny přírodními zdroji. Změny doznalo také balení, které nově není plastové, ale z recyklovatelného i kompostovatelného materiálu paperfoam. Pozornost přitahuje také speciální edice James Bond 007 – 2Q Skin Irony, která je výsledkem spolupráce s kostýmní návrhářkou připravované bondovky No Time To Die, Suttirat Anne Larlab.

Pop-up butik nabízí více než 100 různorodých modelů od dětských hodinek až po kousky s mechanickým strojkem Sistem51, jenž byl jako první kompletně vyráběn strojově. Další modely z kolekce jsou k dispozici v hodinářství Koscom, které zajišťuje provoz butiku nacházejícího se v pasáži Florentinum u hlavního vchodu do hodinářství.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení