Swatch otevřel pop-up butik v centru Prahy!

Kreativní barevné hodinky značky Swatch na českém trhu téměř dekádu chyběly, postupně ale opět nabírají na síle. Důkazem toho je i nově otevřený pop-up butik v pasáži Florentinum v centru Prahy.

Nový butik nacházející se v přízemí pasáže Florentinum se zákazníkům otevřel s uvolněním vládních restrikcí ve čtvrtek 3. prosince. Design nového butiku byl navržen přímo pro Prahu a symbolizuje ho typická švýcarská červeno-bílá kombinace barev.

Hodinky Swatch jsou od svého počátku v roce 1983 symbolem kreativity, odlišnosti a ztělesněním emocí. Nepřeberné množství vzorů, barev a provedení uspokojí naprosto každého. Modely značky Swatch jsou odlišné už na první pohled a umožňují vyjádřit svou osobnost. Napomáhá tomu i dlouhodobá spolupráce s módními návrháři, designéry a dalším umělci. Z nedávné doby stojí za vypíchnutí například edice Mickey Mouse vytvořená Damienem Hirstem.

Letošním hitem se stala znovuzrozená kolekce modelů z roku 1983 s názvem „Bio-reloaded“. Design je inspirován původními historickými modely, ale konvenční materiály zde byly nahrazeny přírodními zdroji. Změny doznalo také balení, které nově není plastové, ale z recyklovatelného i kompostovatelného materiálu paperfoam. Pozornost přitahuje také speciální edice James Bond 007 – 2Q Skin Irony, která je výsledkem spolupráce s kostýmní návrhářkou připravované bondovky No Time To Die, Suttirat Anne Larlab.

Pop-up butik nabízí více než 100 různorodých modelů od dětských hodinek až po kousky s mechanickým strojkem Sistem51, jenž byl jako první kompletně vyráběn strojově. Další modely z kolekce jsou k dispozici v hodinářství Koscom, které zajišťuje provoz butiku nacházejícího se v pasáži Florentinum u hlavního vchodu do hodinářství.