Snoopy, Charlie Brown, Woodstock a zbytek gangu jsou tu!

Připravte se na barvitá dobrodružství v rámci nejnovější kolaborace Swatch a Peanuts. Představujeme ikonické posty z komiksu Charlese M. Schulze, které přinesou spoustu zábavy na zápěstí a probudí vaše vnitřní dítě.

S více než 18 tisíci stripy patří Peanuts k jednomu z nejoblíbenějších komiksů všech dob a k jednomu z pilířů popkultury. Schulzovy příběhy s oblíbenými postavičkami Snoopyho, Charlieho Browna a Woodstocka inspirují generace. Každý pozná alespoň jednu postavičku z gangu Peanuts – a právě to je jeden z úspěchů tohoto fenoménu.

Swatch si užil každou sekundu této spolupráce – od opětovného pročítání komiksů až po tvorbu šesti designů, které oslavují roztomilé vtípky a osobnosti gangu. Ostré siluety a výrazné barvy hodinek odráží DNA značky, ale co posouvá tuto spolupráci na další úroveň, je cit k detailům. Při bližším zkoumání najdete spoustu odkazů na původní komiksy jako třeba baseballovou rukavici na konci sekundové ručičky hodinek First Base. Jednu věc pak mají hodinky společnou – logo Peanuts na poutku.

Každý model navíc přichází ve speciálně navrženém balení a pro sběratele, kteří chtějí mít všech šest modelů pohromadě, je k dispozici na míru zhotovený rám pro vystavení hodinek pohromadě.

Na číselníku Grande Bracchetto modelu se střetávají dva různé světy. Snoopy sedící vedle švýcarské vlajky – nenápadná poklona kořenům Swatch. Snoopy sní o spoustě dobrodružství, ale zdá se, že se nikdy nevzdálí od své boudy. Od šéfkuchaře, přes detektiva až po astronauta. Alter ega Snoopyho v mnoha podobách najdete na pásku hodinek.

Lucy je dívka s velkou ctižádostí a ještě větší osobností. Model Klunk! perfektně zachycuje její energii, ať už v různých situacích na pásku, tak její drzé houpání a ukopávání hodnot na číselníku. Navíc kombinace červené a modré barvy hodinek i balení je odkazem na oblečení, které Lucy v komiksu nosí.

Snoopy tančící na číselníku a zmatený Woodstock na pásku, ústřední motiv  HeeHeeHee. Minimalisticky pojatý desing modrého modelu s prvky černobílé a žluté barvy se stal tím pravým kandidátem nejen pro variantu na vaše zápěstí, ale i pro 210 cm Maxi verzi na zeď vašeho pokoje.

Jasně žluté New Gent Pow Wow zvou všechny fanoušky Charlieho Browna k oslavě nemotorné povahy a neštěstí této milé postavy. Charlieho můžete vidět jezdit po číselníku na skateboardu a na pásku v dalších komických situacích.

Nejklasičtějším terčem vtípků v komiksu je nefunkční baseballový tým, ke kterému se tvůrci často vrací. Celý gang sousedské ligy, kterou Charlie Brown řídí, tak dostal prostor nejen na číselníku, ale i pásku. Třešničkou na dortu je pak baseballová rukavice na konci sekundové ručičky.

Swatch X Peanuts je k dostání od poloviny listopadu u všech autorizovaných prodejců. Tento příběh však jen tak nekončí. Zůstaňte naladěni na další kapitolu spolupráce Swatch X Peanuts.

Hodinky z kolekce Swatch X Peanuts můžete zakoupit ZDE.