Snoopy, Charlie Brown, Woodstock a zbytek gangu jsou tu!

Připravte se na barvitá dobrodružství v rámci nejnovější kolaborace Swatch a Peanuts. Představujeme ikonické posty z komiksu Charlese M. Schulze, které přinesou spoustu zábavy na zápěstí a probudí vaše vnitřní dítě.

S více než 18 tisíci stripy patří Peanuts k jednomu z nejoblíbenějších komiksů všech dob a k jednomu z pilířů popkultury. Schulzovy příběhy s oblíbenými postavičkami Snoopyho, Charlieho Browna a Woodstocka inspirují generace. Každý pozná alespoň jednu postavičku z gangu Peanuts – a právě to je jeden z úspěchů tohoto fenoménu.

Swatch si užil každou sekundu této spolupráce – od opětovného pročítání komiksů až po tvorbu šesti designů, které oslavují roztomilé vtípky a osobnosti gangu. Ostré siluety a výrazné barvy hodinek odráží DNA značky, ale co posouvá tuto spolupráci na další úroveň, je cit k detailům. Při bližším zkoumání najdete spoustu odkazů na původní komiksy jako třeba baseballovou rukavici na konci sekundové ručičky hodinek First Base. Jednu věc pak mají hodinky společnou – logo Peanuts na poutku.

Každý model navíc přichází ve speciálně navrženém balení a pro sběratele, kteří chtějí mít všech šest modelů pohromadě, je k dispozici na míru zhotovený rám pro vystavení hodinek pohromadě.

Na číselníku Grande Bracchetto modelu se střetávají dva různé světy. Snoopy sedící vedle švýcarské vlajky – nenápadná poklona kořenům Swatch. Snoopy sní o spoustě dobrodružství, ale zdá se, že se nikdy nevzdálí od své boudy. Od šéfkuchaře, přes detektiva až po astronauta. Alter ega Snoopyho v mnoha podobách najdete na pásku hodinek.

Lucy je dívka s velkou ctižádostí a ještě větší osobností. Model Klunk! perfektně zachycuje její energii, ať už v různých situacích na pásku, tak její drzé houpání a ukopávání hodnot na číselníku. Navíc kombinace červené a modré barvy hodinek i balení je odkazem na oblečení, které Lucy v komiksu nosí.

Snoopy tančící na číselníku a zmatený Woodstock na pásku, ústřední motiv  HeeHeeHee. Minimalisticky pojatý desing modrého modelu s prvky černobílé a žluté barvy se stal tím pravým kandidátem nejen pro variantu na vaše zápěstí, ale i pro 210 cm Maxi verzi na zeď vašeho pokoje.

Jasně žluté New Gent Pow Wow zvou všechny fanoušky Charlieho Browna k oslavě nemotorné povahy a neštěstí této milé postavy. Charlieho můžete vidět jezdit po číselníku na skateboardu a na pásku v dalších komických situacích.

Nejklasičtějším terčem vtípků v komiksu je nefunkční baseballový tým, ke kterému se tvůrci často vrací. Celý gang sousedské ligy, kterou Charlie Brown řídí, tak dostal prostor nejen na číselníku, ale i pásku. Třešničkou na dortu je pak baseballová rukavice na konci sekundové ručičky.

Swatch X Peanuts je k dostání od poloviny listopadu u všech autorizovaných prodejců. Tento příběh však jen tak nekončí. Zůstaňte naladěni na další kapitolu spolupráce Swatch X Peanuts.

Hodinky z kolekce Swatch X Peanuts můžete zakoupit ZDE.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení