Swatch Skin & Skin Irony

Na sklonku roku 1997 se značka Swatch vydala cestou zeštíhlení. V jejich případě se však nejednalo o utahování opasků. Swatch světu představil novou kolekci hodinek, která nesla název Skin a okamžitě se stala světovým hitem. Jak už můžete tušit, jednalo se o ultra tenké hodinky, které se svými necelými 4 mm získaly zápis do Guinnessovy knihy rekordů jako světově nejtenčí plastové hodinky.

Extra tenké a lehké hodinky se staly tak populárními, že si našly cestu na zápěstí světových top modelek, které je nosily jako nejžhavější módní doplněk při prezentaci těch nejexkluzivnějších a nejdražších modelů od světoznámých návrhářů.

Posuneme se časem o dvacet let dopředu, přesněji do roku 2018, kdy došlo k propojení kolekcí Skin a Irony. Výsledkem byly první extra štíhlé hodinky v kovové variantě. Osm nových modelů s pouzdrem z ušlechtilé oceli a výškou pouhých 5,8 mm zaujme nejen díky svým rozměrům a nízké váze, ale hlavně pro svůj minimalistický, leč nápaditý design.

Aktuální novinkou jsou hodinky 2Q Skin Irony – limitovaná edice k nové premiéře filmu o James Bondovi s názvem „No Time To Die“, která přijde do kin na jaře roku 2021. Hodinky navržené přímo pro tvořivého vynálezce pana Q vznikly ve spolupráci s kostýmovou návrhářkou nové „Bondovky“ Suttirat Anne Larlab. Model 2Q má nízké ocelové pouzdro (necelých 7 mm) pro pohodlné nošení, průhled na quartzový strojek a v místě 6. indexu znak vynálezce Q. Hodinky jsou k dispozici v omezeném množství a dodávané ve speciálním dárkovém balení ve tvaru vynálezcova notebooku.

Hodinky z kolekce SKIN můžete koupit ZDE

Hodinky z kolekce SKIN IRONY můžete koupit ZDE

Hodinky 2Q Skin Irony můžete koupit ZDE