Dětské hodinky Flik Flak

Veselé hodinky švýcarské kvality největšího výrobce hodinek Swatch Group naučí hravou formou děti sledovat a číst čas. Kvalitní a bezpečné materiály (BPA free), voděodolnost, zvýšená odolnost proti otřesům včetně chytře uloženého strojku hodinek. Tyto vlastnosti spolu s propracovaným stylem a širokou škálou barevných motivů představují parametry těch nejlepších prvních hodinek pro školáky i předškolní děti.

Jak snadno proniknout do velkého světa času? 

Poutavou a hravou formou pomáhají učit hodiny. Hodinky Flik Flak byly první, které v roce 1987 změnily koncept měření času do zábavy a legrace. Naučte děti minuty a hodiny s příběhem postaviček Flik a Flak.

Příběh ruček pana Flika a paní Flak

Dvě postavy, které jdou vždy s dobou. Flik a Flak jsou sourozenci. Flik je velký bratr s velmi dlouhýma nohama a Flak je malá a chytrá sestřička. Oba milují hodinky, ale ze všeho nejvíc rádi pomáhají ostatním správně měřit čas. Jsou nerozlučná dvojka a i když mají odlišné koníčky a zájmy, mají jednu věc společnou: považují vteřiny, minuty a hodiny za neuvěřitelně vzrušující. S panem Flik a paní Flak zjistíte, jak snadné je naučit se čas.

Velký bratr Flik je typickým klukem, který rád hraje fotbal a jezdí na snowboardu. Užívá si hudbu, čte detektivní příběhy, miluje pizzu, zvířata - zejména psy a slony. Zbožňuje akční filmy s automobilovými závody a jeho oblíbené barvy jsou modrá a bílá.

Sestřička Flak má ráda veselé barvičky, poníky a pohádky, a to zejména s jednorožci a medvědy. Má přehled o nejnovějších popových písničkách, které dobývají žebříčky hitparád a kromě tenisu a bruslení miluje balet, kterého si dost užije při tančení dokola. Také ráda hraje tenis a bruslí. Její oblíbené barvy jsou červená, růžová a žlutá.

Flik a Flak jsou tým snů!

Díky svým dlouhým nohám dostal Flik za úkol ukazovat minuty. Každých 60 vteřin udělá krůček vpřed.Pokaždé, když obejde celý číselník dokola, uběhne jedna celá hodina. Zde předává štafetu sestřičce Flak. Ta poskočí vpřed a ukáže další celou hodinu. A protože dámy mají přednost, čte se vždy první hodina a poté minuty.

Hodinky Flik Flak si vaše děti zamilují.

 

Proč zvolit veselé hodinky Flik Flak? 

Jakýkoliv model hodinek Flik Flak se okamžitě stane přirozenou součástí dětského světa. Modely pro mladší děti jsou vybaveny ručkami ve tvaru známých sourozenců a vypráví za chodu svůj příběh. Všechny modely mají intuitivně znázorněný číselník odlišený kontrastními barvami pro snadnější čitelnost hodin a minut. Švýcarská kvalita, odolnost a další vlastnosti zaručí tu nejlepší volbu pro nejmenší a ne nadarmo se staly nejprodávanějšími dětskými hodinkami na světě…. 

  • Voděodolnost

 S Flik Flak hodinkami není problém nejen mytí rukou, ale můžete se osprchovat nebo si s nimi dokonce jít zaplavat! Testovaná voděodolnost do 3 barů zde skutečně znamená odolnost (statickému) tlaku vody, který odpovídá maximální hloubce vody 30 m.   

  • Nárazuvzdornost

 Strojek uložený v zesíleném plastovém pouzdře ukrytý pod ochranným plastovým sklíčkem odolá běžným otřesům a dětskému zacházení. Mechanické zátěžové testy před zahájením prodeje zkoumají odolnost hodinek v náročných podmínkách, aby obstály i aktivní dětské zacházení. Povrchové škrábance lze rozleštit v autorizovaném servisu. (https://www.hodinky-koscom.cz/servis) 

  • Bezpečí a kvalita

 Flik Flak rozumí potřebám citlivé dětské pokožky a proto při volbě materiálu neobstojí žádné agresivní chemikálie a plasty jsou výhradně bez nebezpečného BPA. Před uvedením na trh musí každá nová produktová řada Flik Flak projít přísnými testy kontroly kvality ve specializovaných laboratořích. Každá součást hodinek (od pásku po sklíčko) prochází širokou škálou chemických a mechanických analýz zaměřených na prověření kvality. Žádný produkt Flik Flak není nikdy uveden na trh bez úspěšného absolvování homologačních testů. Pokud je produkt v některém ze základních testů neúspěšný, produktová řada je považována za „nevyhovující“ a nebude uvedena na trh do té doby,  dokud nebudou zcela splněny standardy kvality. Celé hodinky jsou kvalitní švýcarské výroby a pohání je osvědčený švýcarský QUARTZOVÝ strojek. 

  • Snadná údržba

 Hodinky s textilním páskem můžete v případě potřeby umýt v teplé mýdlové vodě či vyprat na jemný program se 40° teplotou v automatické pračce. Hodinky doporučujeme zabalit do textilního sáčku na praní pro zamezení poškrábání. 

Dětské hodinky Flik Flak můžete koupit ZDE