Kolekce 1983 Bioreloaded

Představujeme příběh nové kolekce Swatch „1983“

Ikonický design původních hodinek vylepšený o materiály z biologických zdrojů a inovativní technologie. Je to vůbec poprvé, co se hodinářům podařilo v sériové výrobě Swatchek nahradit konvenční materiály těmi pocházejícími z biologických zdrojů. Premiéra kolekce, která přinesla nezaměnitelný design prvních modelů Swatch, má pokračování: BIORELOADED!

Inovace byla vždy hnací silou definující značku už od svého založení. Součástí strategie společnosti Swatch je hledání lepších řešení pro náš neustále se měnící svět. Industrializace výroby byla velkým milníkem a zároveň jen jedním z kroků na této nekonečné cestě. Re-edice hodinek „1983“ na ní navazuje novým biologickým materiálem získaným ze semen ricinové rostliny a jejího cenného oleje, který nahrazuje plast. Dále prošly inovací i obaly, které jsou nově biologicky odbouratelné. Ekologický obal je vyrobený ze směsi průmyslového škrobu, přírodních vláken, vody a premixu. Lze jej kompostovat nebo zrecyklovat spolu s papírem, navíc při výrobě se snížilo množství emisí uhlíku a energie.

Všechny díly splňují vysoké požadavky na švýcarskou kvalitu, které společnost Swatch klade na své výrobky. Šesti originálních designů Swatch, které vypadají fantasticky už od svého vzniku v roce 1983. Vintage Swatchky jsou zpět, vylepšené dotekem přírody.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení