Swatch vyráží s Big Bold Planets na oběžnou dráhu

Propojení značky Swatch se vším galaktickým pokračuje i nadále. V návaznosti na nedávno představenou vesmírnou kolekci je nyní na čase uniknout binárnímu černobílému světu a vstoupit do jasného a barevného světa nové kolekce BIG BOLD PLANETS.

Čas bude takový, jaký si ho uděláte. Přemýšlejte nad životem v pestrých barvách a stejně tak ho i prožívejte. Každý den je dobrodružstvím, při kterém můžete objevovat něco nového a vnímat lidi různými způsoby. Vesmír je dlouhodobou inspirací pro celou pop kulturu a značka Swatch z vesmíru čerpá podněty pro svou sérii barevných hodinek BIG BOLD PLANETS, která přichází s jedinečnou funkcí – jednoduše vyměnitelnými pásky.

Jak je zvykem u kolekce BIG BOLD, výrazné barvy hrají perfektní kontrast proti matně černé barvě na páscích a 47 mm širokému pouzdru hodinek. Průhledný číselník v jasných barvách dává krásně vyniknout pohledu do nitra hodinek. Součástí balení každého modelu BIG BOLD PLANETS je sladěný druhý pásek a sada nástrojů pro jejich snadnou výměnu. Díky tomu můžete během pár vteřin získat zcela nový vzhled hodinek. Na každém pásku a dárkovém balení hodinek najdete tajuplné šifry, jejichž interpretaci a skutečný význam nechává Swatch na fantazii nového majitele.

Hodinky z kolekce Big Bold Planets můžete zakoupit ZDE.

swatch_big_bold_planets

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení